Дата: 11 вересня 2018 о 10:50, Оновлено 3 листопада 2020 о 08:15

Відділ освіти Міжгірської районної  ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Міжгірської районної  ради, а саме: вчителя-логопеда (1 вакансія), вчителя- дефектолога (1 вакансія) та вчитель - реабілітолог (1 вакансія) практичний психолог (0.5).

Особи, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта»,«Дефектологія»,  та стаж роботи не менше трьох років за фахом можуть претендувати на участь у конкурсі.

Кандидати, які беруть участь у конкурсі, упродовж 15 днів з дня оголошення конкурсу подають до  відділу освіти такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;копію трудової книжки.

Конкурсний відбір проходить публічно. 11.12.2018 відбудеться засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посади на відповідність їх кваліфікаційним вимогам та співбесіда.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном 21369.

Відділ освіти Міжгірської районної  ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-дефектолога Інклюзивно-ресурсного центру Міжгірської районної  ради,.

Особи, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія»,  та стаж роботи не менше трьох років за фахом можуть претендувати на участь у конкурсі.

Кандидати, які беруть участь у конкурсі, упродовж 20 календарних  днів з дня оголошення конкурсу подають до  відділу освіти такі документи:

• копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; копію трудової книжки.

Конкурсний відбір проходить публічно. 27.08.2020  відбудеться засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посади на відповідність їх кваліфікаційним вимогам та співбесіда.

Конкурс завершено.